Vay Altın Geçmişi

Oyunun hemen sonra (of Warcraft ya da WoW söylemek) Altın hızlıdır başladı yayımlanan Dünya Satış altın. Burada, http://www.wowgoldtr.com/ de size bu yana pazar oldu ne bir özetini vereceğiz. nispeten istif altın kolay olduğu ve bunun çabuk ve acısız oyunda posta sistemi üzerinden başka bir oyuncuya altın transfer oldu oyunun ilk yılında, satış yaygın bir uygulama idi. Büyük wow altın çiftlikleri, ya da onlar da denir olarak sweatshops, Çin başta olmak üzere, ancak çeşitli Asya ülkelerinde görülmeye başladı. Böyle bir wow altın çiftlik gençler birkaç düzine panosu altın tek nedeni için World of Warcraft oyun. Onlar kadar az 0,50 $ saat başına bir ücret için yapıyorum. Batıdan Birçok girişimci, aynı zamanda düzen ve sweatshops yönetmek için bir fiyat birçok kez onu "üretmek" için mal oldu daha yüksek altın satmak için farklı Asya ülkelerine taşındı.

WoW Gold Giants

Büyük wow altın saklamak uzun bir süre İAB oldu. Bu web sitesi ve büyük para yaptı CEO'su iyi bir özel jet seyahatleri için bilinir - Blizzard İAB's vay altın satış önlenmesi başladı bile. Blizzard İAB karşı önlem hedefli koştu ve hesaplarını ve World of Warcraft müşterilerinin en kovmak başardı. Iş ancak başarısız başlayan şirket hala çok para (özel jetler gibi konularda) harcıyordu. Bu yapılan İAB ve iflas şimdi sahip's ve farklı kişiler tarafından işletilmektedir.

İAB de mümkün hizmet önererek para kazanmak için yapar iyi bir ortaklık sistemi var. Biz de http://www.wowgoldtr.com/ şu anda kullanılan ve bu sistemi öneriyoruz. WoW altın toplam satış, ancak, oyun içinde buluşmak zorunda beri çok daha zaman alıcı artık gerileme ve bir müşteriye altın vererek devam etti. Satıcıları artık canlı sohbet sistemi üzerinden teslimat yönetmek için her zaman online olan çalışanların büyük takımlar var zorlanıyorlar. Bu hem alıcı ve satıcı Blizzard tarafından yasaklanmış olabilir gerçeği ile birlikte vay altın satın almak olmanın daha az kişi yapar.

Yakında http://www.wowgoldtr.com/ üzerinde İAB hakkında uzun bir makale gönderme olacak - Onun geçmişi WoW altın satış katılan birçok konuda anlamanıza yardımcı olacaktır. onlar Blizzard ama aslında alıcılar için mümkündür (o vay altın satın almak yasaktır, çünkü temas Blizzard sadece kendisi yasaklı olması verecek bir wow gold aldatmaca şikayet etmek bir oyuncu) için dolandırıcılığı rapor çünkü çoğu alıcı dışarı bıraktı hissediyorum geri teslim edilememe durumunda paralarını almak. Biz de bu konuya daha sonra hakkında daha fazla yazacağım.

Bu da güvenilir ve uzun bir süre işe dahil olmuştur vay altın bir satıcıdan satın seçmek için bir müşteri olarak sizin için önemli olan tam da bu yüzden. Bunu yaparak, size Blizzard sen ban kalmadan hızlı bir şekilde altın almak emin olabilirsiniz. biz http://www.wowgoldtr.com/ üzerinde tavsiye satıcı tüm kullanımları güvenlidir.