Wow Gold Haber

WoW Gold News http://www.wowgoldtr.com/ tarafından Haberler

WoW Gold endüstrisinin en son haberler burada düzenli yayınlanır. WoW ödüller, olaylar ve WoW Gold alıcıların yanı sıra, satıcıların etkileyen uyarılar. Biz seni almak için ya da WoW altın satın yeteneğiniz üzerinde etkisi olan başka bir şekilde olduğunu, WoW altın değeri üzerinde bir etkisi ya da o vay altın açıkları, tarım teknikleri ve hileler büyük olaylar hakkında güncel kalmak yardımcı olur.
- WoW Gold News

Onların Wow Altın Satış Için ödül Almak IGE

onun WoW altın ödülünü kazandıWoW altın satan Gümüş http://www.wowgoldtr.com/ tarafından Haberler

biz onların satış için ödül aldı piyasadaki en iyi olduğuna inanıyorum İAB, WoW altın satıcıları,. Biz ve best seller olarak bakıldığında hala tek bir şikayet almadık biz doğru bir seçim yapmış eminiz. % 100 müşteri memnuniyeti kendisi için konuşuyor!
- Vay Gold News

Vay Altın Satış Sözde Yasağı

Güncelleme: Newsweek Tarım sahip Altın yasaklar WoW Çin iddia artık artık değişti hiç bu makale başlığı onun.

http://www.wowgoldtr.com/ tarafından Haberler

Birkaç saat önce, WoW Gold Çin hükümetinin yasağı hakkında makaleler internette yaygın Tarım. Çin, altın tarım yasakladı ama zaman aslında şu düşünce şeklindeki yazı okuma iddia Newsweek ilk yazı:

Çin, sözde "QQ"-para, Tencent tarafından sağlanan sanal kredi formda bir çok popüler sanal para

Ve sonra:

[Çin] Hükümet yasadışı kumar ve benzeri yasadışı faaliyetleri engellemek için bir yol olarak sanal para ticareti yasağını haklı.

Bu yüzden, benim kişisel sonuç, para olduğunu-hakkında QQ tek yasağı bu nedenle değil de sanayi Altın hakkında WoW. Bu daha çok iplik başka bir şey değildir gerçekten çok tüm sonra tartışmalı olmayan bir yasa ile ilgili bir makalenin başlığı. QQ, ama zaman zaman Çin karşıtı kumar yasaları dolaşmak için kullanılır olması muhtemeldir WoW altın değildir.
- WoW Gold News